Sobota, 15.06.2024r

9:00 W kościele spotkanie dla LSO i Dzieci Maryi.

16:30 Nabożeństwo z okazji 25-lecia pielgrzymki św. Jana Pawła II w Gliwicach.

17:00 Msza św. niedzielna:

1) Za ++ Teresę i Adolfa Walczuch, Marka i Kamila Małogowskich, Klaudię Lis, Józefa, Zbigniewa i Pawła Mularczyk i za ++ z rodzin Walczuch i Klencz.

2) Za + tatę Bertholda Mainka w 2. rocz. śmierci.

Niedziela, 16.06.2024r – XI zwykła w ciągu roku liturgicznego

7:30 Za ++ Danutę i Józefa Walasik i za ++ z pokrew.

10:30 Za ++ Pawła i Gabrielę Polusik, Floriana i Jana Francik, Marię, Annę, Rajmunda i Jerzego Sikora, Annę i Jana Danielczok, Sophie Kondla i za ++ z pokrew.

12:00 1) Przez wstaw. M.B. Różańcowej dziękując za dotychczasową opiekę, z prośbą o dalszą oraz łaskę wiary, nadziei i miłości w rodzinach Guzek, Cygan, Adamiec i Stępień.

2) Do Bożej Opatrzności przez wstaw. Świętej Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Agaty i Adama z okazji 15. rocz. Ślubu oraz o Bożą opiekę w rodzinie.

15:00 Przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę w int. Martyny, Zofii i Klary Lis z okazji urodzin.

15:45 Nabożeństwo z okazji 25-lecia pielgrzymki św. Jana Pawła II w Gliwicach.

Poniedziałek, 17.06.2024r – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

17:30 Nabożeństwo z okazji 25-lecia pielgrzymki św. Jana Pawła II w Gliwicach.

18:00 Msza św. szkolna:

1) Za ++ Janinę i Leopolda Krajewskich, brata Jana Krajewskiego, Aniele i Pawła Rosołów i siostrę Urszulę Krzykowską.

2) Za ++ rodziców Elżbietę i Jerzego Gajdzik, Krystynę i Pawła Polczyk, Bernarda Gajdzik, Helenę Broja i za ++ z pokrew.

Wtorek, 18.06.2024r. Barnaby, apostoła

18:00 1) O wieczną radość dla ++ Gertrudy i Ignacego Nietsch, Ingeborgii i Jerzego Szendzielorz, Zofii, Adelajdy i Jerzego Kubosz oraz za + ks. proboszcza Mariana Krojenkę.

2) O radość wieczną dla + Romana Rola.

Środa, 19.06.2024r

7:00 W int. ks. Proboszcza Jacka Liwowskiego w dniu urodzin, prosząc o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski – intencja ofiarowana od członków Róż Różańcowych.

Czwartek, 20.06.2024r

17:00 – 17:45 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy z możliwością spowiedzi.

18:00 1) Za + Czesławę Loska – intencja ofiarowana od sąsiadów z ul.: Szczecińskiej i Hallera.

2) Za ++ Stanisławę i Ignacego Kowalczyk.

Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

Po Nowennie błogosławieństwo pojazdów przed wakacjami.

Piątek, 21.06.2024r – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

8:00 W int. uczniów, ich rodziców, dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Grzybowicach z okazji zakończenia roku szkolno – katechetycznego.

Sobota, 22.06.2024r

9:00 Sprzed obecnego kościoła wyjazd pielgrzymki rowerowej do źródła św. Jana Sarkandra w Wieszowie.

17:00 Msza św. niedzielna:

Za + męża Jerzego Król, ++ rodziców Józefa i Jadwigę Gawenda, Konrada i Paulinę Król, brata Jana i za ++ z pokrew.

Niedziela, 23.06.2024r – XII zwykła w ciągu roku liturgicznego; Dzień Ojca

7:30 Przez wstaw. M.B. Nieustającej Pomocy w int. córki Katarzyny z okazji urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie oraz wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata posługi kapłańskiej dla ks. proboszcza Jacka Liwowskiego z okazji urodzin – intencja ofiarowana od członków Apostolatu „Margaretka” z ul. Witosa 6, 6a i 6b.

12:00 1) Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane, prosząc o dalsze, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Pawła z okazji 33-ich urodzin oraz o Bożą opiekę dla córek Leny i Magdaleny, syna Bartłomieja i całej rodziny.

2) Do Bożej Opatrzności przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w int. rocznego dziecka Franciszka Hasse oraz o Bożą opiekę dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

W okresie wakacji letnich (od 23 czerwca do końca sierpnia)

NIE MA mszy św. w niedzielę o godz. 15:00.