Ogłoszenia Parafialne - 15 lipca; XV niedziela zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 15. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na potrzeby parafii.

Wielkie i serdeczne Bóg zapłać za wszelkie Wasze ofiary składane na budowę kościoła oraz za modlitwę.

Trwają wakacje i czas urlopów. Przypominamy, że  w niedziele nie ma mszy św. popołudniowej o godz. 15:00!

Natomiast Kancelaria Parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku tylko po mszach św. oraz w nagłych wypadkach (tel. 32 273 80 75).

2. W poniedziałek wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel.

Od poniedziałku do soboty (16 - 21 lipca) na Górze św. Anny Święto Młodzieży.

3. W czwartek o godz. 18:00 msza św. zbiorowa (intencje można składać w Zakrystii). Po mszy Nowenna do M.B.N.P.

4. W piątek wspomnienie bł. Czesława, kapłana.

5. Przyszła niedziela to 16. zwykła w roku liturgicznym.

Rozpoczynamy w Kościele w naszej Ojczyźnie Tydzień św. Krzysztofa.

6. Serdeczne Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła, w nowym tygodniu prosimy o pomoc Parafian z ul. Spółdzielczej, Stalowej, Miedzianej i Platynowej.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy udanego wypoczynku, Bożej opieki i dobrej pogody!

Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

Nie wstydźmy się Chrystusa!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE SĄ WYWIESZONE W GABLOTCE PRZY WEJŚCIU DO KOŚCIOŁA