Porządek nabożeństw

Niedziela 19.05.2019r - V Wielkanocna

7:30 Za ++ rodziców Adelajdę i Józefa Stajszczyk, Gertrudę i Franciszka Kowolik, synów Jana i Zygfryda, ++ z rodzin Stajszczyk, Pudlo, Kowolik i Greiff.

10:30 Do B.O. przez wstaw. M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla rodziny Liszka.

12:00 Przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów w 3. rocz. urodzin Piotra Zwiorek i Agatki Sroczyńskiej oraz o opiekę Bożą i potrzebne łaski w rodzinie.

15:00 Do B.O. z podziękowaniem i prośbą o Boże dary dla wnuka Karola Polyfka w 5. rocz. urodzin, o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców Agnieszki i Mariusza oraz babci Jolanty i całej rodziny.

Poniedziałek 20.05.2019r

7:00 (Rez. rodz. Czech).

18:00 Msza św. szkolna:

Za + Huberta Pudło w 15. rocz. śm., żonę Ingę, rodziców Mitura, ++ z rodzin Pudło, Krawczyk, Kauder i Smolarczyk.

18:30 Nabożeństwo majowe.

Wtorek 21.05.2019r - wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; patrona kapliczki przy ul. Witosa - "Mały Odpust Parafialny"

7:00 Msza św. w kapliczce św. Jana Nepomucena przy ul. Witosa:

Za + brata Andrzeja Stępnia oraz w int. Parafian i Dobrodziejów.

Po mszy nabożenstwo majowe oraz ku czci św. Jana Nepomucena.

18:00 Za ++ Elżbietę i Józefa Mierzowski, Elfrydę, Annę, Alfreda Kroker, Zigrida i Helmuta Tojny, Hildegardę, Oskara, Józefa, Rudolfa i Zygmunta i ++ z pokrew.

Środa 22.05.2019r

6:45 Nabożenstwo majowe.

7:00 Za ++ rodziców Wilhelma i Gertrudę Szołtysik, 3 braci, ojca Jana Konopka, szwagra Jerzego, Małgorzatę Piksa, Huberta Hajok i ++ z pokrew.

Czwartek 23.05.2019r

18:00 Msza św. zbiorowa.

Po mszy nabożenstwo majowe z Nowenną do M.B.N.P.

Piątek 24.05.2019r - wspomnienie N.M.P. Wspomożenia Wiernych

7:00 Za ++ z rodzin Kocur, kaczmarek, Gabryś, Lis, Janeczek, Piecha i Wolski.

18:00 Za + Bogusławę Zygmunt, ojca Ryszarda i ++ z pokrew.

Sobota 25.05.2019r

7:00 Za + Urszulę Negan w 30. dzień po śm.

16:45 Spowiedź.

17:00 Msza św. niedzielna:

1) Za + męża Jana Mętel, teściów, szwagra Mariana, dziadków Mętel i Majdak oraz ++ z pokrew.

2) Przez wstaw. M.B.N.P. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie oraz za ++ rodziców i teściów.

Niedziela 26.05.2019r - VI Wielkanocna; Dzień Matki

7:30 Za ++ rodziców Gniza, Sczesny, Jaworek, syna Piotra, męża Henryka, Emilię i Alfreda Lang i ++ z pokrew.

10:30 Za + Rutę Mainka w 1. rocz. śm.

12:00 Za ++ Maksymiliana i Agnieszkę Sosada, Piotra Szeja, Brygidę Śliwa i ++ z pokrew.

15:00 1) Do B.O. przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów o potrzebne dary dla Jadwigi Domicz z okazji 7 lat urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

2) Do B.O. przez wstaw. Matki Bożej o potrzebne łaski i dary z okazji urodzin dla syna Michała i wnuka Jana.

Chrzest: Jakub Mateusz Parczyk.