Porządek nabożeństw

Sobota, 20.04.2024r

9:00 Spotkanie na probostwie dla Dzieci Maryi i Kandydatek.

17:00 Msza św. niedzielna:

Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej i św. Dominika Savio z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Martyny Domicz z okazji 16-tych urodzin oraz o Bożą opiekę w rodzinie.

Niedziela, 21.04.2024r – IV Wielkanocna; Niedziela Dobrego Pasterza

7:30 Za + Wandę Szymańską w 1. rocz. śmierci, męża Ryszarda, córkę Bogusławę Zygmunt i za ++ z pokrew.

10:30 Za ++ rodziców Sylwię i Jana Pszowski, dziadków Margot i Jerzego Pszowski, babcię Urszulę Lis, ciocię Helenę Broja i Urszulę Stumpf, ++ z pokrew. i za dusze w czyśćcu cierp.

12:00 Za + Herberta Schubert, ++ rodziców, dziadków z obu stron i za + ks. proboszcza Mariana Krojenkę.

Po mszy św. Chrzest: Mateusz Tadeusz Rutkowski.

15:00 Za + męża Herberta Kusz na pamiątkę urodzin, teściów i za ++ z pokrew.

Poniedziałek, 22.04.2024r

18:00 Msza św. szkolna:

O życie wieczne dla ++ rodziców Ernesta i Marii Kutsche, Jana i Agnieszki Galla, syna Eryka, córki Gerdy i za dusze w czyśćcu cierp.

Po mszy św. próba dla dzieci przygotowujących się do I-wszej Komunii Św.

Wtorek, 23.04.2024r – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika; głównego Patrona Polski

18:00 1) Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny Mross.

2) Za + ojca Henryka Łojko i za ++ z pokrew.

Środa, 24.04.2024r

7:00 Za ++ Emilię i Bernarda Wlochowicz, ++ dziadków Pozny i Wlochowicz, ++ Bronisławę i Waltra Jendralski, 3 synów, córkę Marię, Helgę Parczyk, Jana Cichoń i Rajnerta Sanestrzyk.

Czwartek, 25.04.2024r – święto św. Marka, ewangelisty

16:30 – 17:20 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi.

17:30 Nabożeństwo o urodzaje ku czci św. Marka przy krzyżu misyjnym.

18:00 Msza św. zbiorowa:

1) Za Parafian, Ofiarodawców budowy kościoła i za parafie patronackie.

2) Za + Wernera Kornke w rocz. śmierci, + żonę i za ++ z rodziny.

3) Za + Zdzisławę Kujawa w 30. dzień po śmierci.

4) Za ++ Zofię i Stanisława Maziarz, Marię Gliwską, Józefę Kowalską oraz Annę i Stefana Wrona.

5) Za + Henrykę Piskor – intencja ofiarowana od mieszkańców z ul.: Hallera i Szczecińskiej.

6) Za + Zenobię Dziadek – intencja ofiarowana od mieszkańców z ul.: Badestinusa i Kościelnej.

Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z katechezą eucharystyczną.

Piątek, 26.04.2024r

7:00 1) Za + męża Władysława Procyka w 4. rocz. śmierci i za ++ jego rodziców.

2) Za + Andrzeja Rachwalika w 1. rocz. śmierci, ++ Jolantę i Emila Żurawieckich, Elżbietę, Annę i Bernarda Schejów oraz za dusze w czyśćcu cierp.

Sobota, 27.04.2024r

9:00 Spotkanie w kościele dla ministrantów, lektorów i kandydatów.

9:00 Odwiedziny Chorych.

17:00 Msza św. niedzielna:

O wieczną radość dla + mamy w 18. rocz. śmierci, za ++ rodziców, ++ z rodzin Wilczek i Szlosarek, + ks. proboszcza Mariana Krojenkę i za dusze w czyśćcu cierp.

Niedziela, 28.04.2024r – V Wielkanocna

7:30 Za + Wiesławę Stefankiewicz, ++ rodziców i teściów.

10:30 O wieczną radość dla ++ rodziców Irmgardy i Waltra Sznajder oraz za ++ dziadków z obu stron.

12:00 Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej i Aniołów Stróżów z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalsze, dary Ducha Świętego i zdrowie dla córki Magdaleny z okazji 1. rocz. urodzin oraz o Bożą opiekę dla córki Leny, syna Bartłomieja i całej rodziny.

Błogosławieństwo rocznego dziecka: Magdaleny Zubel (z intencji mszalnej).

Po mszy św. Chrzest: Wiktor Brunon Maśnica.

15:00 1) Przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów w int. Jakuba Parczyk z okazji 5. rocz. urodzin  oraz o Bożą opiekę dla całej rodziny.

2) Przez wstaw. św. Franciszka w int. Hodowców Gołębi Pocztowych z prośbą o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrową rywalizację w Lotach Gołębi Pocztowych oraz o wieczną radość dla ++ kolegów Hodowców.