Ogłoszenia Parafialne - 18. niedziela zwykła; 2 sierpnia 2020r.

Dziś przeżywamy 18. niedzielę zwykłą.

W dzisiejszą niedzielę albo w przyszłą można zyskać "Odpust Porcjunkuli" pod zwykłymi warunkami.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na opłaty w parafii - Bóg zapłać za ofiary.

Dziś przed kościołem zbiórka na Caritas - Bóg zapłać za złożone ofiary.

Serdeczne Bóg zapłać także za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła oraz za modlitwę.

Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma w niedziele mszy św. popołudniowej o godz. 15:00.

We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, prezbitera; patrona proboszczów.

W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Po mszy wieczornej Nowenna do M.B.N.P.

W tym tygodniu przypada I-wszy piątek miesiąca:

Od godz. 6:30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

O godz. 6:50 litania do Serca Pana Jezusa.

O godz. 7:00 msza św.

Popołudniu - od godz. 18:00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

O godz. 18:50 litania do Serca Pana Jezusa.

O godz. 19:00 msza św.

W sobotę wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

O godz. 7:00 msza za + ks. proboszca Michała Wosia z okazji urodzin.

Msze św. niedzielne o godz. 16:00 i 17:00.

Przyszła niedziela to XIX zwykła w roku liturgicznym.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na bieżące utrzymanie parafii.

Serdeczne Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o pomoc Parafian z ul. Dąbka, Komorowskiego, Maczka i Ziętka.

Numer konta na bieżące opłaty i utrzymanie parafii:

49 2490 0005 0000 4004 7530 5949

Od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 17:00 nasz kościół jest otwarty dla wiernych na indywidulaną modlitwę.

Natomiast w niedzielę, kościół jest otwarty od godz. 13:00 do 18:00.