Ogłoszenia Parafialne - 32. niedziela zwykła; 10 listopada 2019r

1. Dzisiaj przeżywamy 31. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na utrzymanie parafii.

Dziś przed kościołem zbiórka na "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" - Bóg zapłać za ofiary.

W dzisiejszą niedzielę kolekta patronacka na budowę kościoła jest w parafii M.B. Kochawińskiej w Gliwicach. Składamy serdeczne Bóg zapłać tamtejszym Ofiarodawcom.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości - modlimy się w int. naszej Ojczyzny.

Msza św. w tym dniu o godz. 8:00, a po mszy zapraszamy dzieci na spotkanie ze św. Marcinem.

3. We wtorek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

4. W środę wspomnienie św. Pierwszych Męczenników Polski.

5. W czwartek po mszy wieczornej Nowenna do M.B.N.P.

6. W piątek wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła.

7. W sobotę po mszy porannej do godz. 8:00 adoracja Najśw. Sakramentu.

8. Przyszła niedziela to 33. zwykła w roku liturgicznym oraz Światowy Dzień Ubogich.

9. Serdeczne Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła, w nowym tygodniu prosimy o pomoc Parafian z ul. Badestinusa od szkoły do nr 55 i Bednorza.

10. W zakrystii po mszach św. oraz w Kancelarii Parafialnej w ramach godzin urzędowania przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020.

11. Spotkanie dla kl. VIII w przygotowaniu do Bierzmowania będzie w poniedziałek, 18 listopada po mszy szkolnej.

12. Od soboty, 30 listopada rozpoczynamy Odwiedziny Kolędowe:

Ulica

30.11.2019r     sobota

Maczka, Borowikowa i Ducha

07.12.2019r     sobota

Schumana, Ziętka i Komorowskiego

14.12.2019r     sobota

Traktorzystów, Bednorza i Kujawska

21.12.2019r     sobota

Kościelna, Na lesie i Przy Ujęciu

Dalsza część Kolędy po Świętach, od 27 grudnia. Zaczynamy tradycyjnie od ostatniego numeru ul. Badestinusa. Cały plan Kolędy podamy w najbliższym czasie.