Porządek nabożeństw

Niedziela 16.05.2021r - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7:30 Do Ducha Świętego przez wstaw. M.B. o potrzebne dary Boże w rodzinie.

9:30 Do Ducha Świętego przez wstaw. Aniołów Stróżów w int. Kacpra i Floriana z okazji 11 lat urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

10:30 W pewnej int.

12:00 Do Trójcy Świętej przez wstaw. Niep. Serca Maryi z podziękowaniem za 90 lat zycia i opiekę Bożą dla Łucji Matysik.

15:00 Do B.O. przez wstaw. M.B. o potrzebne dary i zdrowie dla Agnieszki i Mariusza, ich syna Karola i babci Jolanty.

Poniedziałek 17.05.2021r - święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika; patrona Polski

7:00 Do Miłos. Bożego w int. członków 6 Róży Różańcowwej, ich rodzin i za ++ z tej Róży.

17:00 Spotkanie dla uczniów kl. VIII przed Bierzmowaniem.

18:00 Przez wstaw. św. Jana Pawła II i Świętych Aniołów Stróżów w int. wnuków Agaty i Piotra z okazji urodzin oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla rodziców i rodzeństwa.

Wtorek 18.05.2021r

7:00 Za ++ rodziców Elżbietę i Józefa Mierzowski, Elfrydę, Annę i Alfreda Kroder, Zigridę, Damiana i Helmuta Tojny, Hildegardę, Józefa, Zygfryda, Oskara i Rudolfa Król i ++ z pokrew.

18:00 Do B.O. przez wstaw. M.B.R. w int. członków 5 Róży Różańcowej, ich rodzin i za ++ z tej Róży oraz w int. ks. Proboszcza z okazji minionych urodzin o zdrowie i wytrwałość w budowie kościoła i pracy duszpasterskiej.

Środa 19.05.2021r

6:45 Nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego.

7:00 Za ++ rodziców Augustynę i Eryka Rak, Luizę, Ferdynanda, Wiktorię, Alojzego Brylok, dziadków Rak, Nowak, Brylok, Wycisk i ++ z pokrew.

Czwartek 20.05.2021r

7:00 Za ++ rodziców, teściów i ++ z rodzin Czech, Scheliga, Bagsik oraz za + koleżankę Stefanię Lisowicz i oddziałową Janinę Kaczyńską.

18:00 Msza św. zbiorowa.

Po mszy nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego.

Piątek 21.05.2021r - wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika; patrona kapliczki przy ul. Witosa - "Mały Odpust"

7:00 Za ++ Huberta i Ingę Pudło, ++ z rodzin Pudło, Krawczyk, Kauder, rodziców Mitosa i męża Leszka Musiała.

18:00 Za + Erykę Guzy.

Po mszy nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego oraz ku czci św. Jana Nepomucena.

Sobota 22.05.2021r - wspomnienie św. Rity Cascia, zakonnicy

7:00 Za + Bożenę Jopek - Popiel w 30. dzień po śm.

Po mszy nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego.

16:00 Msza św. niedzielna:

Do B.O. przez wstaw. M.B.R. w int. Bertholda Mainka z okazji 90. rocz. urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

16:45 Okazja do spowiedzi.

17:00 Msza św. niedzielna:

W 25. rocz. śm. za + matkę Adelajdę Stajszczyk, męża Józefa, Gertrudę i Franciszka Kowolik, synów Jana i Zygfryda i ++ z rodzin Stajszczyk, Pudlo, Greiff i Kowolik.

Niedziela 23.05.2021r - uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7:30 Za + Stanisława Miszkina - od mieszkańców bloków przy ul. Witosa.

9:30 Do Ducha Świętego przez wstaw. św. Jana Pawła II w int. syna Michała i wnuka Jasia z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

10:30 Za + Teresę Strawa w 2. rocz. śm., męża Władysława i syna Romana.

12:00 Do Ducha Świętego przez wstaw. M.B. w int. Jadwigi Domicz z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

Po mszy Chrzest: Alicja Iwańska.

15:00 Za + męża Jana Mętel, teściów, szwagra Mariana, rodziców Emę i Alojzego Gralok i ++ z pokrew. Mętel, Majdak, Gralok i Hosz.