Porządek nabożeństw

Sobota, 13.08.2022r – Dzień Fatimski

17:00 Msza św. niedzielna:

W intencjach zbiorowych ku czci N.M.P. z Fatimy:

Za Parafian, Dobrodziejów, Ofiarodawców budowy kościoła i za parafie patronackie. W int. czcicieli M.B. Fatimskiej oraz za Seniorów naszej parafii. W 11. rocz. śmierci o wieczną radość dla + męża Alojzego Krzyszczyk, za ++ rodziców, rodzeństwo i za ++ z pokrew. O Boże Błogosławieństwo, dary Ducha  Świętego i zdrowie dla synów Jakuba i Przemysława oraz wnuczek Edytki i Emilki. Za + ks. proboszcza Mariana Krojenkę, ++ rodziców i ++ z pokrew. – od siostry Reginy. O wieczną radość dla + Marii Mierzowskiej.

17:45 Różaniec fatimski z procesją ul.: Łowicką, Mazowiecką, Szczecińską i Warmińską.

Niedziela, 14.08.2022r – 20 zwykła w roku liturgicznym

7:30 Do Najśw. Serca Pana Jezusa przez wstaw. M.B. Różańcowej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Piotra Hasse z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą i potrzebne łaski w rodzinie.

10:30 Za ++ Marię i Antoniego Majewskich, Alicję Wysocką, Mariana Majewskiego i za ++ z pokrew.

12:00 1) Przez wstaw. M.B. Różańcowej o zdrowie, opiekę Bożą i dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków w pewnej int.

2) Do Najśw. Serca Pana Jezusa przez wstaw. Świętej Rodziny  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla małżonków Anety i Damiana z okazji 10. rocz. Ślubu oraz o opiekę Bożą i potrzebne łaski w rodzinie.

Błogosławieństwo rocznego dziecka: Klaudia Leśniak.

Po mszy św. Chrzest: Wiktor Ksawery Żyłka.

Poniedziałek, 15.08.2022r – uroczystość Wniebowzięcia N.M.P.

7:30 Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. M.B. Różańcowej i św. Barbary z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla rodziny.

10:30 O wieczną radość dla ++ rodziców Gertrudy i Wiktora Rzeźniczek, + męża Alojzego, Marii Mierzowskiej, siostry Teresy, bratowej Marii, Franciszki Kwiotek, Paulini i Ignacego Brylok, dziadków i za ++ z pokrew.

12:00 1) Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę oraz zdrowie dla córki Kamili w dniu urodzin.

2) Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo z okazji 10. rocz. Ślubu oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

Wtorek, 16.08.2022r

7:00 Za + ks. Gerarda Wenzla na pamiątkę urodzin – od Parafian.

Środa, 17.08.2022r – uroczystość św. Jacka, prezbitera; głównego patrona Metropolii Górnośląskiej

7:00 Za + Danutę Gudyka w 8. rocz. śmierci, jej męża Stanisława, rodziców, braci, wnuczkę Wiktorię i za ++ z rodzin Gudyka, Sulima i Szkoła.

Czwartek, 18.08.2022r

18:00 Msza św. zbiorowa:

Za + Kazimierę oraz krewnych z rodzin Domicz, Staniszewskich, Fiola, Rynowieckich, Polak, Damagała, Plaza i Smyczek. W int. dobrodziejów i ofiarodawców budowy kościoła oraz za parafie patronackie. Za + Edwarda Mann w 25. rocz. śmierci i za ++ rodziców Władysława i Annę Mann. O wieczną radość dla + męża Eryka Galla, ++ jego rodziców Jana i Agnieszkę, siostrę Gerdę, ++ rodziców Ernesta i Marię Kutsche, chrzestną Agatę i córkę Marię oraz za dusze w czyśćcu cierp. Za ++ rodziców Wiesławę i Stanisława Michalec. Za + Marię Gatzka, jej męża Kurta, siostry i brata. Za + Stanisława Michalec – od Jana Michalca z rodziną. Za + Marię Mierzowską – od mieszkańców ul. Hallera i Szczecińskiej. Za + Stanisława Michalec – od Henryka Michalca z rodziną. Za + Joachima Schlesinger w 30. dzień po śmierci. Za + Marię Mierzowską – od członków 4 Róży Różańcowej. Za ++ rodziców Ludwika i Marię Knicz, siostrę Krystynę, brata Alfreda i za ++ z pokrew. z obu stron.

Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

Piątek, 19.08.2022r

7:00 Za + Łucję Górka w 9. rocz. śmierci.

Sobota, 20.08.2022r – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

17:00 Msza św. niedzielna:

1) Przez wstaw. Aniołów Stróżów i M.B. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę dla Małgorzaty z okazji 12 lat urodzin.

2) Za + Stefanię Lisowicz w 2. rocz. śmierci, ++ rodziców, dziadków z obu stron, ++ krewnych i za dusze w czyśćcu cierp.

Niedziela, 21.08.2022r – 21 zwykła w roku liturgicznym

7:30 Za + Ernesta Józefa Miczka – od Ireny Grzywny i Janiny Miedzińskiej z rodziną.

10:30 Do Opatrzności Bożej przez wstaw. M.B. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za 70 lat życia z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Stefanii Rakoszek. (Te deum)

12:00 1) Do Najśw. Serca Pana Jezusa przez wstaw. Świętej Rodziny  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla małżonków Justyny i Jacka Domicz z okazji 20. rocz. Ślubu oraz o opiekę Bożą i potrzebne łaski w rodzinie.

2) Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Oli Hasse z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą i potrzebne łaski w rodzinie.