Porządek nabożeństw

Niedziela 26.09.2021r - XXVI zwykła w roku liturgicznym

7:30 Za ++ Gertrudę i Franciszka Kowolik, synów Jana i Zygryda, Adelajdę i Józefa Stajszczyk i wszystkich ++ z rodziny Kowolik, Greiff, Stajszczyk i Pudlo.

10:30 Do Miłos. Bożego przez wstaw. M.B.R. i św. Józefa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie Sopala.

12:00 Za ++ rodziców Dorotę i Mieczysława Kotuła, Irenę i Henryka Potempa, Adelę i Mariana Frączek, Huberta Ranik, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierp.

Po mszy Chrzest: Karolina Kopiecka, Oliwia i Maksymilian Malczuk.

15:00 1) Do Bożego Miłos. przez wstaw. M.B.N.P. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie z okazji 45 lat Ślubu w pewnej int. oraz w int. wnuczka z okazji urodzin i całej rodziny.

2) Do Ducha Świętego z okazji 18 lat urodzin dla Wiktora Lesz o potrzebne dary i opiekę Bożą w rodzinie.

Poniedziałek 27.09.2021r – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

7:00 Przez wstaw. M.B. Różańcowej, jako dziękczynienie za opiekę Bożą w małżeństwie Cecylii i Sławomira z prośbą o Boże Błogosławieństwo w rodzinach Guzek, Stępień, Cygan i Adamiec.

18:00 Msza św. szkolna:

Za + Kamila Małogowskiego – od Strażaków z Grzybowic.

Wtorek 28.09.2021r - wspomnienie św. Wacława, męczennika

7:00 O wieczną radość dla + siostry, szwagra i rodzeństwa.

Środa 29.09.2021r – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – od pewnego Ofiarodawcy.

Czwartek 30.09.2021r – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

7:00 O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla ks. Proboszcza Mariana Krojenki.

18:00 Za + Kamila Małogowskiego – od koleżanek i kolegów ze „szkolnej ławki”.

Po mszy Nowenna do M.B.N.P.

Piątek 01.10.2021r – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;

I-wszy piątek miesiąca

6:30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.
     6:50 Litania do Serca Pana Jezusa.

7:00 O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla ks. Proboszcza Mariana Krojenki.

17:30 Okazja do spowiedzi.

18:00
Za + Kamila Małogowskiego – od sąsiadów z ul. Badestinusa.

18:30 Nabożeństwo różańcowe z litanią do Serca Pana Jezusa.

Sobota 02.10.2021r – wspomnienie św. Aniołów Stróżów;
                                 I-wsza sobota miesiąca

6:30 Różaniec (prowadzony przez Parafian).

7:00 Przez wstaw. Niepokalanego Serca N.M.P. w int. czcicieli, Seniorów, budowy kościoła, naszej Ojczyzny, Kościoła w Polsce i o łaskę zdrowia dla ks. Proboszcza.

16:00 Msza św. niedzielna:

Do Boskiej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie dla Margoty Myśliwiec z okazji 60. rocz. urodzin oraz o opiekę Bożą dla rodziny. (Te deum).

16:45 Okazja do spowiedzi.

17:00 Msza św. niedzielna:

Za + Edytę Bagsik, Marię, Antoniego i Klausa Kozłowskich, ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierp.

Niedziela 03.10.2021r – XXVII zwykła w roku liturgicznym

7:00 Różaniec (prowadzony przez Parafian).
     7:30
Za ++ rodziców i teściów: Loska i Kaganiec, + rodzeństwo i za dusze w czyśćcu cierp.
   10:30
Za + Kamila Małogowskiego – od pracowników firmy „U Margoty”.
   12:00
Intencja zarezerwowana.

Po mszy św. Chrzest: Jan Sladek.
   15:00
Za + Stanisława Dunajewskego – od pamiętających uczniów z Grzybowic.