Porządek nabożeństw

Sobota, 16.03.2024r

17:00 Msza św. niedzielna:

1)  Przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów z prośbą o dary Ducha Świętego i zdrowie dla Pawła i całej rodziny.

2) Za ++ Kornelię i Marka Gabryś, Agnieszkę, Bonifacego i Joachima Gabryś, Ritę, Klarę i Józefa Kaczmarek, ++ z rodzin Gabryś, Kaczmarek, Kusz i za dusze w czyśćcu cierp.

Niedziela, 17.03.2024r – V Wielkiego Postu

7:30 O życie wieczne dla ++ Ludwiki, Jana, Andrzeja, Franciszka i Stanisława Wierzchanowskich.

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie z okazji 30. rocz. urodzin oraz o Bożą opiekę  w rodzinie.

12:00 Za + Jana Stępień na pamiątkę urodzin oraz za + ojca Stanisława Stępień.

14:00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.

15:00 Za ++ rodziców Irenę i Jerzego Pakura, dziadków Pakura i Jońca, wujka Norberta – prosząc, aby dobry Bóg przyjął ich do Królestwa Bożego.

Poniedziałek, 18.03.2024r

18:00 Msza św. szkolna:

1) Za ++ Barbarę, Józefa i Jerzego Supernok, Pawła Pohl i za ++ z rodziny.

2) Za + Teresę Zalewską z prośbą o życie wieczne.

Po mszy św. Droga Krzyżowa dla dzieci.

Wtorek, 19.03.2024r – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca N.M.P.

18:00 1) Za + babcię Erykę Smolarczyk w 7. rocz. śmierci, dziadka Stefana, ++ z pokrew. i za dusze w czyśćcu cierp.

2) Za + męża Józefa Żyłka na pamiątkę urodzin oraz za ++ rodziców i dziadków.

3) Za ++ rodziców Marię i Franciszka Szpyrka, ++ teściów Stanisławę i Henryka Hudy i za ++ z pokrew.

Środa, 20.03.2024r

7:00 1) Za + Joachima Bonk.

2) Za ++ Wiktorię i Józefa Skrzypczyk, synów Jana i Michała, córkę Małgorzatę, ++ dziadków, teściów Różę i Joachima, ++ z pokrew. oraz Agnieszkę Brylok.

Czwartek, 21.03.2024r

18:00 Msza św. zbiorowa:

1) Za Parafian i Ofiarodawców budowy kościoła.

2) Za + Agnieszkę Brylok – intencja ofiarowana od mieszkańców ul.: Kurpiowskiej i Mazowieckiej.

3) O wieczną radość dla + męża i ojca Eryka Galla w 3-cią rocz. śmierci i za dusze w czyśćcu cierp.

4) Przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów z okazji 6-tej rocz. urodzin dla Chiary z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie.

5) Za + mamę Marię Polak w 10-tą rocz. śmierci, ojca Piotra, dziadków Różę i Aleksandra, wujka Stefana, + w Niemczech Marię Hanusek i za ++ z pokrew.

Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

Piątek, 22.03.2024r

7:00 1) Za + męża Bertolda Kusz na pamiątkę urodzin, ++ rodziców, teściów i siostrę Urszulę Janoschka.

2) Za + ciocię Helenę Gralok, jej rodziców, rodzeństwo, szwagierkę i szwagra oraz za ++ z pokrew. Gralok i Hosz.

18:00 DROGA KRZYŻOWA: najpierw w kościele wyczytywanie wypominek za ++ zalecanych, następnie DROGA KRZYŻOWA ULICAMI GRZYBOWIC.

Sobota, 23.03.2024r

9:00 W kościele spotkanie dla Ministrantów, Kandydatów i Lektorów.

17:00 Msza św. niedzielna:

1) Za ++ Marię, Antoniego i Klausa Kozłowski, Edytę Bagsik, ++ dziadków i za ++ z pokrew.

2) Za Parafian, Ofiarodawców budowy kościoła i za Parafie Patronackie.

Niedziela, 24.03.2024r – Palmowa, Męki Pańskiej

7:30 Za ++ rodziców Annę i Piotra Piernikarczyk, teściów Ignacego i Anastazję Pogorzałek, męża Pawła, wnuka Adama i wszystkich ++ z pokrew.

10:30 O wieczną radość dla + Józefa Dyrbus na pamiątkę urodzin.

12:00 Za ++ rodziców Barbarę i Mariana Boruta, ++ dziadków Boruta i Kipka – z prośbą, aby Bóg Miłosierny przyjął ich do Królestwa Niebieskiego.

14:00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.

15:00 Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 75-tej rocz. urodzin dla męża Janusza Bogackiego oraz o Bożą opiekę w rodzinie.

Po mszy św. Chrzest: Szczepan Łukasz Parczyk.