Porządek nabożeństw

Zgodnie z dekretem ks. biskupa gliwickiego Jana Kopca msze św. będą sprawowane według wyznaczonych poniżej intencji, jednak bez udziału ludu (sine populo).

Niedziela 29.03.2020r - V Wielkiego Postu - zasłonięte Krzyże

1) Do Miłos. Bożego za ++ Marię, Antoniego, Klausa Kozłowski, Edytę Bagsik i ++ z pokrew.

2) Za + ojca Bolesława Dąbrowskiego.

3) Za + Dorotę Kotuła w 10. rocz. śm., męża Mieczysława w 25. rocz. śm. oraz za ++ z rodzin Ranik, Frączek, Potempa i za dusze w czyśćcu cierp.

4) Do Opatrzności Bożej za wstaw. M.B.R. z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o opiekę Bożą i prowadzenie z okazji urodzin dla Renaty Lis oraz o Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny i przyjaciół.

5) Do Miłos. Bożego w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, presonelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

Poniedziałek 30.03.2020r

1) Za ++ rodziców Edmunda i Jadwigę Pudło, brata Karola, dziadków, ojca chrzestnego Ericha Klytta, ++ z pokrew. i za dusze w czyśćcu cierp.

2) Za ++ dziadków Marię i Roberta Badura oraz Helgę Czernik.

3) Do Miłos. Bożego w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, presonelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

Wtorek 31.03.2020r

1) Za + Pawła Żyłka w 3. miesiąc po śm.

2) Przez wstaw. M.B.R. w int. członków 6 Róży Różańcowej, ich rodzin i za ++ z tej Róży.

Środa 01.04.2020r

1) Za + Ignacego Nietsch w 30. dzień po śm.

2) Do Miłos. Bożego w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, presonelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

Czwartek 02.04.2020r - I czwartek miesiąca

1) Do Miłos. Bożego w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, presonelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

2) W 25. rocz. śm. za + Klarę Bednorz, mężów Wilhelma i Adolfa i ++ z rodzin Haisch i Bednorz.

Piątek 03.04.2020r - I piątek miesiąca

1) Za ++ rodziców Emilię i Bernarda Wlochowicz, dziadków Pozny i Wlochowicz, Edmunda i Annę Wlochowicz, ++ z rodzin Pozny, Kik i Wlochowicz.

2) Do Ducha Świętego o potrzebne dary i łaski dla Piotra z okazji 13 lat urodzin.

Sobota 04.04.2020r - I sobota miesiąca

1) Przez wstaw. Niep. Serca N.M.P. w int. czcicieli, Seniorów i budowy kościoła.

2) Za ++ rodziców Marię i Gerharda Jaworek, Katarzynę i Pawła Polczyk, siostrę Adelajdę, męża Jerzego, Teresę Szaton, Bernarda Kalus, Urszulę Lis, Józefę Joniec i ++ z pokrew.

Niedziela 05.04.2020r - Palmowa, czyli Męki Pańskiej

1) Za + męża Pawła Pogorzałek, wnuka Adama, rodziców, teściów, rodzeństwo, dziadków i ++ z rodzin Pogorzałek i Piernikarczk.

2) Za ++ Małgorzatę, Ernesta i Gintra Kłaczka, Gertrudę i Józefa Trefler, Waldemara Kala, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierp.

3) Do B.O. przez wstaw. M.B.R. o potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Gronka, Poniewierski, Malec i Roter.

4) Za ++ rodziców Jana i Marię, męża Herberta, teściów Jerzego i Elżbietę, szwagra Jerzego, bratową Jolantę, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierp.