Porządek nabożeństw

Sobota, 03.12.2022r – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera;

I sobota miesiąca

6:30 Różaniec I-wszo sobotni.

7:00 W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu N.M.P., czcicieli, Seniorów i budowy kościoła.

Po mszy św. litania do Niepokalanego Serca N.M.P.

9:00 Spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatek.

17:00 Msza św. niedzielna:

Za + dziadka Jerzego Pszowskiego na pamiątkę urodzin, babcię Margot Pszowską,  ++ rodziców Sylwię i Jana Pszowski,  babcię Urszulę Lis, ciocię Helenę Broja, Urszulę Stumpf i za dusze w czyśćcu cierp.

Niedziela, 04.12.2022r – II Adwentu;

wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy;

Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie

7:30 Za + Hildegardę Kliczka w 4. rocz. śmierci oraz o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Piotrowskich.

10:30 MSZA ŚW. BARBÓRKOWA:

Przez wstaw. św. Barbary w int. Górników naszej parafii, ich rodzin, emerytowanych Górników orz za ++ Górników.

Podczas mszy św. pobłogosławienie węglowej figury św. Barbary do nowego kościoła.

12:00 Za + Gerarda Polyfka, rodziców z obu stron,  brata Ernesta i Piotra Gawenda oraz za ++ z pokrew.

15:00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o opiekę Matki Bożej i św. Barbary z okazji 35 lat urodzin dla Anny i Roberta.

Poniedziałek, 05.12.2022r

7:00 Za + Wiesławę Michalec – od syna Henryka Michalca z rodziną.

18:00 RORATY:

Za ++ Helenę Broja, Jerzego Gajdzik, Urszulę Lis, Sylwię i Jana Pszowskich, ++ dziadków i ++ z pokrew.

Wtorek, 06.12.2022r – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

18:00 RORATY:

Za + ks. proboszcza Mariana Krojenkę – od członków Róż Różańcowych.

Spotkanie dzieci ze św. Mikołajem.

Środa, 07.12.2022r – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

7:00 Za + Ingeborgę Szendzielorz – od siostry z rodziną.

18:00 RORATY:

Za + ojca i dziadka Zygfryda Grzesiek, ++ z pokrew. i za dusze w czyśćcu cierp.

Czwartek, 08.12.2022r – uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

7:00 Za ++ rodziców Serafinę i Tadeusza Klasińskich, Edmunda Tomasza i ++ dziadków z obu stron.

17:00 W int. Dzieci Maryi, Lektorów, Ministrantów i Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej naszej parafii.

W czasie Mszy św. przyjęcie Dzieci Maryi oraz wręczenie Medalików M.B. Niepokalanej dzieciom Pierwszokomunijnym.

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie z okazji 60. rocz. urodzin syna Jerzego Żyłka oraz o potrzebne łaski i opiekę Boża w rodzinie. (Te deum)

Po Mszy św. modlitwa nowenny do M.B. Nieustającej Pomocy.

Piątek, 09.12.2022r

7:00 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Nieustającej Pomocy, dziękując za odebrane łaski, prosząc o dalsze, zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla Joachima Górki w dniu urodzin.

18:00 RORATY:

Za ++ rodziców Krystynę i Władysława Niemyt i za ++ z rodzin Niemyt i Dąb.

Sobota, 10.12.2022r

17:00 Msza św. niedzielna:

Intencja zarezerwowana – rodz. Stępień.

Niedziela, 11.12.2022r – III Adwentu, Gaudete (radości)

7:30 Za + Gabrielę Polusik – od mieszkańców z ul. Hallera i Szczecińskiej.

10:30 1) Do Dzieciątka Jezus przez wstaw. M.B. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za przeżyty rok z prośbą o łaski Boże na następny dla rodziny Rejman.

2) W 1. rocz. śmierci za + Ernesta Józefa Miczka.

12:00 Do Boskiej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, szczególnie łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Krystyny Domicz z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

15:00 Za ++ Barbarę i Agnieszkę Aparta, Jadwigę Leś, Zofię, Jana i Alfonsa Malkusz i za dusze w czyśćcu cierp.