Porządek nabożeństw

Sobota, 28.01.2023r – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

17:00 Msza św. niedzielna:

O wieczną radość dla + męża Józefa w 5. rocz. śmierci, matki Gertrudy w 28. rocz. śmierci, za wszystkich ++ z rodziny oraz ks. proboszcza Mariana Krojenkę.

Niedziela, 29.01.2023r – 4. niedziela zwykła w roku liturgicznym

7:30 Do Bożej Opatrzności przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Stanisława Dymowskiego z okazji 60. rocz. urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie. (Te deum)

10:30 Do Ducha Świętego przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki z okazji urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

12:00 Przez wstaw. Świętych Aniołów Stróżów w int. rocznego dziecka Tymoteusza Wiesławskiego, jego rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

Na zakończenie mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Tymoteusz Wiesławski (z intencji).

15:00 Za + ojca Reinholda Mross w 18. rocz. śmierci, matkę Walburgę Mross, teściów Hildegardę i Henryka Renka, dziadków Mross, Lasończyk, Renka, Wilczek i za + ks. proboszcza Mariana Krojenkę oraz za dusze w czyśćcu cierp.

Poniedziałek, 30.01.2023r

7:00  Za ++ czcicieli Krwi Pańskiej z naszej parafii i za ++ z ich rodzin.

18:00 Msza św. szkolna:

Za + Walburgę Mross w 30. dzień po śmierci.

Wtorek, 31.01.2023r – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

18:00 1) Za ++ z rodzin Kusz, Kudlek i Mika.

2) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla wnuka Pawła oraz dla rodzin Aust i Parszewski.

Środa, 01.02.2023r

7:00 O wieczną radość i łaskę zbawienia dla + kochanej mamy Ursula Janoschka w 1-wszą rocznicę śmierci.

Czwartek, 02.02.2023r – święto Ofiarowania Pańskiego (M.B. Gromnicznej)

7:00 Za + Marię Mierzowską – od Iwony, Ani i Zuzy.

18:00  1) O radość wieczną dla + Ireny Obrączka – od rodziny Pogorzałek.

2) Za + brata Herberta Kusz, ++ rodziców Jerzego i Elżbietę Kusz, Erwina i Elżbietę Sczesny, ++ dziadków Kusz i Kozłowski.

Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

Po Nowennie błogosławieństwo św. Błażeja.

Piątek, 03.02.2023r – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika; I piątek miesiąca

6:30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

6:45 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

7:00 W int. czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa.

Po mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja.

16:45 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

17:45 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00 Za + ks. proboszcza Mariana Krojenkę – od członków Róż Różańcowych.

Po mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja.

Sobota, 04.02.2023r – I sobota miesiąca

6:30 Różaniec I-wszo sobotni.

7:00 Za + Walburgę Mross – od rodziny Myśliwiec.

Po mszy św. litania do Niepokalanego Serca N.M.P.

17:00 Msza św. niedzielna:

Za + ojca Mariana w 10. rocz. śmierci, ++ teściów Elżbietę i Pawła i za ++ z pokrew.

Niedziela, 05.02.2023r – 5. niedziela zwykła w roku liturgicznym;

(wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy)

7:30 O wieczną radość dla + męża, ojca i dziadka Mateusza Wesołowskiego w 4. rocz. śmierci.

10:30 Przez wstaw. M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Hani oraz o Bożą opiekę w rodzinie.

12:00 Do Boskiej Opatrzności przez wstaw, M.B. Różańcowej i Aniołów Stróżów z podziękowaniem za odebrane łaski, prosząc o dalsze i zdrowie dla córki Leny z okazji 4-tych urodzin oraz o Bożą opiekę dla syna Bartłomieja i całej rodziny.

15:00 Za ++ rodziców Agatę i Henryka Cichy, dziadków Cichy i Pindur, + Katarzynę Waniek i za ++ z pokrew.