Ogłoszenia Parafialne - 13 stycznia; Chrzest Pański

1. Dzisiaj przeżywamy święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Jednak świąteczny wystrój kościoła oraz śpiewanie częściowo kolęd pozostaje do 2 lutego.

Dziś o godz. 14:30 zapraszamy na Nieszpory Kolędowe.

Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na bieżące potrzeby parafii.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Caritas - Bóg zapłać za ofiary.

2. Od poniedziałku do soboty w czasie Kolędy msze św. są sprawowane o godz. 7:00 rano. Dodatkowo w sobotę o godz. 17:00 msza niedzielna.

3. W czwartek wspomnienie św. Antoniego, opata oraz Dzień Judaizmy w Polsce. Po mszy porannej modlitwa do M.B.N.P.

4. W piątek rozpoczynamy w Kościele Powszechnym Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. Przyszła niedziela to 2. zwykła w roku liturgicznym.

Kolekta specjalna przyszłej niedzieli (jak zawsze po 15-stym każdego miesiąca) będzie przeznaczona na budowę kościoła.

6. Serdeczne Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła, w nowym tygodniu prosimy o pomoc Parafian z ul. Dąbka, Komorowskiego, Maczka i Ducha.

7. Plan Kolędy jest wywieszony w gablotce oraz zamieszczony na naszej stronie internetowej, a także jest wydrukowany w Informatorze Parafialnym.

Nowych Parafian, którzy jeszcze nie mieli Kolędy w naszej parafii, prosimy o zgłoszenie adresu w Zakrystii.

8. Przypominamy, że Kancelaria Parafialna jest czynna w tygodniu tylko po mszach świętych z racji Kolędy oraz w nagłych wypadkach.

9. W przejściu kościoła jest skarbona, do której można składać dobrowolne deklaracje na budowę kościoła.

10. Informujemy, że egzamin dla dzieci kl. III przed I-wszą Komunią odbędzie się w piątek, 25 stycznia w kościele. Natomiast Bierzmowanie dla młodzieży naszej parafii odbędzie się 26 marca w parafii N.S.P.J. w Zabrzu Rokitnicy.