Ogłoszenia Parafialne - 9 grudnia; II niedziela Adwentu

1. Dzisiaj przeżywamy II niedzielę Adwentu.

Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na bieżące opłaty w parafii.

W dzisiejszą niedzielę kolekta patronacka na budowę kościoła jest w parafii Niepokalanego Serca N.M.P. w Zabrzu (OO. Franciszkanie). Składamy serdeczne Bóg zapłać tamtejszym Ofiarodawcom.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary.

2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy do udziału w Roratach:

• w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek wieczorem o godz. 18:00,
  • w środę i sobotę rano o godz. 7:00.

3. W poniedziałek po roratach spotkanie dla kl. VIII SP i III gimnazjum w przygotowaniu do Bierzmowania.

4. W czwartek wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. O godz. 18:00 msza św. zbiorowa (intencja można składać w Zakrystii).

5. W piątek wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

6. W sobotę po mszy porannej serdecznie zapraszamy do pomocy w ustawianiu szopki oraz dekorowaniu kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy III niedzielę Adwentu - Gaduete, radości.

8. Serdeczne Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła, w nowym tygodniu prosimy o pomoc Parafian z ul. Badestinusa od szkoły do nr 55 i Bednorza.

9. W salce trwa Kiermasz Bożonarodzeniowy - są do nabycia lampiony roratnie, opłatki, kartki świąteczne, małe świece wigilijne Caritas w cenie 5zł, kalendarze ścienne i komplety kolędowe. Można się również zaopatrzyć w ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, a także w domowe wypieki. Dochód jest przeznaczony na budowę kościoła. Serdecznie zapraszamy!

10. Kolęda w przyszłą sobotę (15 grudnia) od godz. 9:00 będzie na ul. Badestinusa od nr 9a do 26a i 13g.

Plan Kolędy po Świętach jest wywieszony w gablotce oraz zamieszczony na naszej stronie internetowej, a w przyszłą niedzielę będzie wydrukowany w Informatorze Parafialnym.

11. Świąteczne odwiedziny Chorych będą we wtorek, 18 grudnia. Chorych prosimy zgłaszać w Zakrystii.